Kategorie kosmetyków:

MORZE MARTWE

pielęgnacja włosów

Maska błotna do włosów Lady Mineral 200g

Maska błotna do włosów Lady Mineral 200g

Maska błotna do włosów Lady Mineral 200g
Maska błotna do włosów Lady Mineral 200gMaska błotna do włosów Lady Mineral 200g
cena netto 47.97 PLN
cena brutto 59.00 PLN
cena promocyjna netto 40.64 PLN
cena promocyjna 49.99 PLN
Promocja
(nr kat. LMMB)
Udostępnij:
Opis:

MASKA BŁOTNA DO WŁOSÓW 200g

Składnik kluczowy: czarne błoto z Morza Martwego.

Maska błotna do włosów Lady Mineral przeznaczona jest do włosów przetłuszczających się oraz do podrażnionej skóry głowy. Czarne błoto z Morza Martwego zawarte w tej masce pomaga regulować wydzielanie gruczołów łojowych, zapobiegając w ten sposób przetłuszczaniu się włosów i osłabieniu mieszków włosowych. Maska wzmacnia cebulki włosowe nadając jednocześnie lśniący i naturalny wygląd włosom.

Sposób użycia: stosuj po umyciu włosów szamponem Lady Mineral 1-2 razy w tygodniu. Nałóż maskę na mokre włosy, wmasuj delikatnie, pozostaw na głowie przez 5-8 minut. Spłucz dokładnie ciepłą wodą. Dla uzyskania najlepszych rezultatów stosuj szampon z czarnym błotem Lady Mineral.

Zawiera:

morze martweCzarne błoto z Morza Martwego jest naturalnym produktem z wysoką koncentracją minerałów i pierwiastków śladowych. Czarne błoto zawiera unikalny kompleks składników mineralnych: potas, wapń, magnez, sód, żelazo, bromki, dwuwęglany, siarczany, chlorki, fluor, jod i inne oraz kaolin, rodzaj glinki o wysokich właściwościach absorbowania nadmiaru tłuszczu i regulowania łojotoku skóry.

 

jojoba morze urodyOlejek Jojoba to produkt pochodzenia roślinnego, który zawiera głównie palmitynian cetylu charakteryzujący się własnościami natłuszczającymi i odżywczymi, zbliżonymi do oleju wielorybiego, skwalen, który występuje w naturalnym płaszczu tłuszczowym skóry, chroniący przed utratą wody, jest bogaty w witaminę F. Olejek Jojoba doskonale wchłaniany przez skórę, wzmacnia warstwę cementu międzykomórkowego, co w efekcie zapobiega wysuszaniu skóry. Zalecany jest przy każdym typie skóry, a szczególnie przy zapaleniach skóry głowy, łupieżu, łuszczycy.

 

 

rumianek morze urodyWyciąg z rumianku (Camomile Extract) ma działanie przeciwzapalne, jest bogaty w witaminę C, zwalczającą wolne rodniki, zawiera też wzmacniającą naczynka krwionośne witaminę PP. Dzięki bisabolowi rumianek ma właściwości regenerujące i łagodzące. Zastosowanie rumianku sprawia, że kosmetyk zyskuje właściwości oczyszczające, delikatnie ściągające, zmiękczające, ujędrniające i wygładzające. Nadaje włosom połysk.

 

 


ikony lady mineral

certyfikat oryginalności

Dostępność duża
szt. Dodaj do przechowalni
Zapytaj o produkt Poleć znajomemu Porównaj Wydrukuj
Morze Urody PayU
© 2010 Morze Urody. Wszelkie prawa zastrzeżone do góry InfoSerwis - oprogramowanie sklepu internetowego